Zieleń

Zakładanie terenów zielonych, ogrodów, skwerów, trawników, skalniaków...

Tworzenie zieleni jest działalnością prowadzoną od początku istnienia firmy "Aralia". Mamy ogromne doświadczenie w kształtowaniu i zakładaniu terenów zielonych. Tworzymy ogrody kompleksowo od projektów po realizację. Współpracujemy z najlepszymi ośrodkami szkółkarskimi w południowej Polsce, dzięki tej współpracy możemy zaproponować najlepszy materiał roślinny, sprawdzony w warunkach naszego klimatu. 

Jesteśmy również ekspertami z dziedziny zakładania trawników, dzięki wiedzy i doświadczeniu potrafimy dobrać odpowiednie gatunki traw. Renowacja trawników również nie jest nam obca. Zachwaszczony trawnik, mech, nieciekawy wygląd? Rozwiązywanie problemów z trawnikiem nie jest nam obce.

Skarpy, skalniaki to elementy ogrodu mogące dzięki swojemu położeniu przepięknie komponować się z resztą ogrodu. Odpowiedni dobór roślin może sprawić, że będzie tętnić życiem przez cały sezon. Posiadanie skarpy lub skalniaka nie musi być wcale kłopotliwe. Odpowiednie przygotowanie terenu, ale przede wszystkim zabezpieczenie go przed rozwojem chwastów może ograniczyć czynności pielęgnacyjne do minimum.

 

 

 

do góry